YaşamPluse Life

Sayın İZSMMMO Değerli Üyeleri,

Sizler, Türkiye ekonomisi ve Türkiye girişimcilerine çok büyük hizmetler veren mali müşavirlerimizsiniz. İş yoğunluğunuz nedeniyle gerek aile bireylerinize, gerek kendinize zaman ayıramadığınızı görüyor ve sizi anlıyoruz.

Dünya standartlarında koçluk yapılan ve koçluk mesleği ilkelerini danışanlarımız lehine titizlikle uygulayan bugüne kadar uygulamalarımızda meslek mensuplarının koçluk aldıktan sonra gelişip, değiştiğini çocuklarıyla ve çalışanlarıyla iletişimlerinde önemli gelişimler sağlandığı, özgüvenin ve mutluluklarının arttığını gözlemledik.

Artı Yaşam Plus Life Koçluk Hizmetleri olarak biz; ICF Accredited sertifikalı, Niş koçluklarını tamamlamış koçlarımızla odanıza üye ve her biri konusunda uzman olan, gerek mükelleflerin gerekse ulusal muhasebenin kayıtlarını tutan, devlet ile mükellefler arasında köprü vazifesi gören siz değerli meslek mensuplarının daha etkin, daha kaliteli hizmet sunabilmelerine katkı sağlamak, farkındalık yaratabilmek, iş ve sosyal yaşam dengelerini daha sağlıklı oturtabilmek ayrıca anne/baba ve çocuklar arasında yaşanan iletişim çatışmalarını en aza indirerek çocuğuyla sağlıklı iletişim kurmak isteyen meslek mensubu anne-babalar için aşağıda sunduğumuz hizmetlerden üyelerinizi de yararlandırmak arzusu içindeyiz.

 Sunduğumuz hizmetler:

1 ) İşletmelerin (küçük, orta, büyük) sahip ve yöneticilerine yönetici koçluğu,

2)  Her türlü ticari kuruluş sahip ve ortaklarına iş geliştirmelerine katkıda bulunacak koçluk hizmeti,

3 ) Meslek mensuplarının tümüne (gelişip, değişip, büyümek isteyenlere) koçluk hizmeti,

4 ) Meslek mensuplarınızın eş ve çocuklarına ergen/ebeveyn (iletişim) koçluğu,

5 ) Teog, Ygs, Lys, Tus, Kpss ve Ales e hazırlanan tüm öğrencilerimize  ayrıca Mali Müşavirliğe adım atma sürecinde olan Aday Meslek Mensuplarına kariyer/öğrenci koçluğu ,

Ücretimiz:

Her seans 250,00 TL + KDV olup, odanız üyeleri ve birinci derece yakınlarının alacağı hizmetlerde  % 15 iskonto uygulanacaktır.

Tel: 0232 502 04 08    Cep: 0533 818 98 40

E-mail : info@yasampluslife.com

Web Sitemiz: yasampluslife.com

Adres: Cumhuriyet Bulvarı Selba Apt. No:194/401 Alsancak  - İZMİR